לייעוץ חינם: 0733-678834

לייעוץ חינם: 0733-678834

בלוג

כל האמת על השכר בהייטק

30,000 ש"ח בסייבר? שכר התחלתי של 20,000 ש"ח לחודש?

כל המספרים האלה נראים מוכרים משלל פרסומות של מכללות ברשת שבטוח ונחשפתם אליהם. אז ככה, הרוב נכון!

נעשה קצת סדר בדברים: יש עובדי הייטק שמרווחים 50,000 ש"ח ואפילו 80,000 ש"ח בחודש. אבל צריך להבין, כדי להגיע לשכר כזה שהוא שכר אסטרונומי דרושות הרבה שעות ניסיון וידע וכמובן כישורים אשר יצדיקו שכר כזה. אפשר להגיע למספרים האלה בגיל צעיר מאוד אבל דרושה השקעה כאמור.

 

אז כמה מרווחים בהייטק לאחר הלימודים?

לאחר סיום הלימודים בהצלחה וקבלת התעודה, העובדים הצעירים נקראים "ג'וניורים". הגדרה זו הבאה להגדיר את מעמדו של העובד הטרי-מתחיל. עובד מתחיל אשר מצליח למצוא עבודה במקצוע אותו רכש, יוכל להתחיל עם שכר של 8,000-12,000 ש"ח לחודש בחברה בה יוכל לצבור ניסיון וידע. במקרים מסויימים קצת יותר.

לאחר 1-2 שנות ניסיון, עם התקדמות בידע ובניסיון אותו רכש, יוכל העובד לעשות קפיצה בשכר ל 12,000-15,000 ש"ח לחודש.

לאחר 2+ שנות עבודה עבודה וניסיון, אם העובד שיפר את המיומנויות שלו והוא כבר אינו "ג'וניור" הוא יכול להשתלב בתפקידים עם שכר גבוה יותר משמעותית יותר.

 

השמיים הם הגבול!

מכאן והלאה הכל תלוי ברמת הידע הנוסף שהעובד יצבור אם באמצעות קורסים לשיפור היכולות או אם באמצעות התמחות בתחום מסוים והבנה מערכתית של התחום. עובד עם 2-6 שנות ניסיון יכול להרוויח גם 30,000 ש"ח לחודש (עכשיו זה נשמע הגיוני).

לנו ב"קודסטאק" חשוב להביא לכם את המידע בשלמותו ולא רק את החלק היפה של ההייטק, אנחנו לא מחפשים "לסגור עסקה". חשוב לנו לשקף לכם את המציאות האמתית ולא חלומות ללא כיסוי. לאחר שתדעו את האמת, גם את הדברים שלא כל מכללה תגיד לכם, נשמח שתבחרו ללמוד אצלנו! אנחנו רוצים תלמידים ותלמידות עם דעה מגובשת אשר יודעים למה הם נכנסים. כך ההצלחה במסלול הלימודים תהיה כמעט ודאית.

 

רוצים פרטים על קורס תכנות fullstack שנפתח בקרוב? השאירו שם וטלפון:

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מרגישים תקועים?

השאירו פרטים והצטרפו להצלחה!