לייעוץ חינם: 0733-678834

לייעוץ חינם: 0733-678834

בלוג

כל האמת על השמה בהייטק

יש דבר אחד שהוא ממש ברור: חברות ההייטק הגדולות וגם הקטנות לא אוהבות לגייס עובדים חסרי ניסיון. נקודה!
כל המשפטים השיווקיים כגון "השמה לבוגרים מובטחת"… (עם כוכבית) "כל הבוגרים שלנו עובדים בהייטק"…(במשרת סטודנט עם שכר מינימום) נשמע מאוד משכנע, אבל לא הכי מדוייק! מה שכן מדוייק הוא שכדי לקבל עבודה עם שכר של הייטק צריך להיות עובד איכותי!

 

הימור או בינגו?

עובד הייטק חדש שזה עתה סיים את מסלול לימודיו אשר אינו צבר ניסיון בעבודה, יבצע את המשימות שלו בצורה איטית ופחות יעילה, יהיה צורך "להצמיד" אליו עובד מנוסה יותר אשר ידריך אותו וייתן לו הכוונה ולמרות כל זה, יש סיכוי שזה לא יעבוד. אם בגלל העובד החדש או אם בגלל דברים אחרים. כל זה עולה הרבה מאוד כסף! כסף שהחברות מוכנות ורוצות להשקיע אך בתמורה לעובד איכותי ויעיל אשר "יפרוס כנפיים" וישדרג את יכולות החברה. עובד חדש שהתחיל לעבוד ו"זה לא הסתדר", יגרום לחברה נזק של עשרות אלפי שקלים ולעיתים אף יותר מזה. במידה והעובד צלח את ההתחלה-החברה הרוויחה עובד איכותי אשר יניב לה רווחים אדירים.

 

הביקוש גובר על ההיצע במספר מונים!

כיום, כאשר אנו בעיצומו של משבר הקורונה, בו תעשיית ההייטק זינקה עשרות מונים והדרישה לעובדים נוספים בשיאה, יש הזדמנות משמעותית להשתלב בחברת הייטק ולעשות את דריסת הרגל הראשונה אשר תוביל לקריירה בהייטק. כיום החברות גמישות יותר ומוכנות לתת צ'אנס יותר מבעבר ומוכנות אף לשלם כסף רב כדי לקבל עובדים יעיל וטובים!

 

איך ת'כלס אפשר לשפר את הסיכוי במציאת עבודה? אין מתנות חינם!

התשובה מאוד פשוטה! כדי למצוא עבודה בהייטק, צריך "לתת עבודה"! צריך להשקיע שעות מול המסך, לבצע משימות בית, לבצע אתגרים בשימוש הידע והכלים שניתנו בקורס, לחפש פתרונות לבעיות שצצות על ידי התייעצות עם חברים, חיפוש חומרים ברשת וכל דרך אשר באה מתוך חקירה והתמודדות אישית. תלמיד אשר ישקיע את כל כולו בקורס בצורה של למידה עצמית בנוסף ללמידה בכיתה, ישפר את יכולותיו וסיכויו במבחני הקבלה ואף בביצוע העבודה!

 

לנו ב"קודסטאק" חשוב להביא לכם את המידע בשלמותו ולא רק את החלק היפה של ההייטק, אנחנו לא מחפשים "לסגור עסקה". חשוב לנו לשקף לכם את המציאות האמתית ולא חלומות ללא כיסוי. לאחר שתדעו את האמת, גם את הדברים שלא כל מכללה תגיד לכם, נשמח שתבחרו ללמוד אצלנו! אנחנו רוצים תלמידים ותלמידות עם דעה מגובשת אשר יודעים למה הם נכנסים. כך ההצלחה במסלול הלימודים תהיה כמעט ודאית.

 

רוצים פרטים על קורס תכנות fullstack שנפתח בקרוב? השאירו שם וטלפון:

 

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מרגישים תקועים?

השאירו פרטים והצטרפו להצלחה!