לייעוץ חינם: 0733-678834

לייעוץ חינם: 0733-678834

בלוג

כל האמת על לימודי הייטק

על מנת להשתלב בעבודה מתגמלת ואיכותית בהייטק, נדרש ידע ונדרשת השכלה המעידה על יכולת לביצוע העבודה. בגדול יש מספר אפשרויות השכלה שתוביל אותך לעבודה בהייטק:

 

תואר אקדמאי או מהנדס:

תואר אקדמאי באוניברסיטה או מכללה אורך בין 4 ל-7 שנים אשר בזמן הלימודים התלמיד מעמיק ליסודות מתמטיים ולומד דרכי חשיבה תאורטיים ומופשטים. בסיום הלימודים הבוגר בעל הסמכה כללית אך ללא ידע ספציפי לדרישות שוק העבודה. בדרך כלל לאחר סיום תואר במדעי המחשב, הבוגרים ניגשים ללמוד קורס ייעודי לתחום בו הם אמורים לעסוק בו או לומדים קורס מקיף כדוגמת full stack. כמובן שפרק זמן זה דורש משאבים כספיים גדולים ושינויים מבחינת יכולת העבודה.

 

לימודי הנדסאי:

לימודי הנדסאי דומים ללימודי תואר אקדמאי, אך מתמקדים יותר במשימות הפרקטיות אותם צריך לבצע במסגרת העבודה לפי דרישות השוק. הלימודים אורכים כ2-4 שנים אשר בסיומם הבוגר בעל הסמכה כללית אך ללא ידע ספציפי לדרישות שוק העבודה. בדרך כלל לאחר סיום לימודי הנדסאות תוכנה, הבוגרים ניגשים ללמוד קורס ייעודי לתחום בו הם אמורים לעסוק בו או לומדים קורס מקיף כדוגמת full stack. כמובן שפרק זמן זה דורש משאבים כספיים גדולים ושינויים מבחינת יכולת העבודה.

 

קורס פול full stack :

קורס ממוקד אשר מקיף את צרכי השוק העדכניים ביותר. בקורס לא לומדים מתמטיקה ועניינים תיאורטיים מופשטים אלה לומדים מהיום הראשון כלים להתמודד עם משימות "אמתיות" ששוק העבודה בהייטק צריך בפועל. הלימודים אורכים כ 8 חודשים במתכונת ערב/בוקר של יומיים בשבוע, דבר המאפשר לתלמיד לעבוד. בסיום הקורס (ולפעמים אף במהלכו) יכול להשתלב בשוק העבודה והינו בעל הסמכה ותעודה אשר מקובלת על שוק העבודה.

 

לסיכום, תואר אקדמאי והנדסאי זה מעולה ונותן לתלמיד יכולות אנליטיות. בסוף כשצריך להתמודד עם מבחני כניסה למקומות עבודה-צריך לדעת גם את העבודה באופן פרקטי. את זה מקבלים, ובצורה ממוקדם בקורס full stack.

 

לנו ב"קודסטאק" חשוב להביא לכם את המידע בשלמותו ולא רק את החלק היפה של ההייטק, אנחנו לא מחפשים "לסגור עסקה". חשוב לנו לשקף לכם את המציאות האמתית ולא חלומות ללא כיסוי. לאחר שתדעו את האמת, גם את הדברים שלא כל מכללה תגיד לכם, נשמח שתבחרו ללמוד אצלנו! אנחנו רוצים תלמידים ותלמידות עם דעה מגובשת אשר יודעים למה הם נכנסים. כך ההצלחה במסלול הלימודים תהיה כמעט ודאית.

 

רוצים פרטים על קורס תכנות fullstack שנפתח בקרוב? השאירו שם וטלפון:

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מרגישים תקועים?

השאירו פרטים והצטרפו להצלחה!